Анонси номера

Пропонуємо вашій увазі 7-й
номер газети 
“Фінансовий моніторинг”.
за липень 2017 року
Усi анонси

 

Передплата

Якщо Ви ще не передплатити нашого видання, то радимо  передплатити газету "Фінансовий моніторинг" в найближчому відділенні звязку.

Передплатний індекс  - 89058

Будемо раді зустрічі на сторінках наступного номера.

Детальніше 

РЕКЛАМА

Розміщення реклами
на сторінках журналу “ФК”.
icq 333 537 498
Тел.: (032)247-15-53;
(066)215-55-33,

Детальніше

 

Єфективна реклама Вашого бізнесу

ДЛЯ АВТОРІВ

Редакція журналу «Фінансова компанія» запрошує до співпраці на договірній основі фахівців у галузі фінансової діяльності, обліку, аудиту, оподаткування фінансових установ.
Детальніше

ПРО ЖУРНАЛ

Загальноукраїнський інформаційно-практичний журнал для фахівців фінансових установ

Засновник:

Качерай В.П.

Свідоцтво про державну реєстрацію КВ №13575-2549Р

Журнал засновано в 2007 році

Головний редактор:

Василь КАЧЕРАЙ

Видавець:

ФОП Качерай В.П.

E-mail:

 poradnyk@gmail.com

Передплатний індекс:

37224

Всі матеріали номеру носять рекомендаційний характер і є позицією їх авторів. Редакція може не поділяти точку зору авторів.

№07/липень/2017р. від 20.07.2017р.

Шановні читачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого видання. Сонце, пора відпусток, мабуть зовсім не надихають нас на роботу, а тим більше на здійснення фінансового моніторингу. Цієї ж думки дотримується і регулятор небанківського фінансового ринку, який ніяк не може прийняти оновленого Розпорядження з питань організації фінансового моніторингу у небанківських фінансових установах, проект якого лежить в комісії вже більше півтора року. Проте, попри літню пору, НБУ як завжди проявляю свою активність, закручуючи вже і так закручені гайки при здійсненні фінансового моніторингу банками.

 У кінці травня НБУ прийняв постанову, якою посилив вимоги до банків у частині управління ризиками у сфері фінансового моніторингу. Відтепер банки мають пильніше перевіряти операції своїх клієнтів. Зокрема, банки будуть аналізувати операції своїх клієнтів не щоквартально, а постійно, використовуючи при цьому ризикоорієнтований підхід. Крім того, регулятор своїм листом повідомив банки про ознаки фіктивності фінансових операцій, які виявив у результаті опрацювання інформації банківського нагляду. Детальніше читайте у матеріалі «Новації банківського фінансового моніторингу».

 Законодавство з фінансового моніторингу особливу увагу приділяє повній та достовірній інформації про клієнтів суб’єктів первинного фінансового моніторингу та їх представників. Хоча процедура ідентифікації, верифікації та вивчення досить детально виписана у спеціальному законі та нормативних актах суб’єктів державного фінансового моніторингу, однак, на практиці виникають окремі нюанси їх застосування. Здебільшого, вони пов’язані з тим, що суспільне життя та бізнес розвиваються сьогодні швидше, аніж законодавець встигає вносити необхідні зміни чи надавати роз’яснення.

Пропонуємо детально розглянути загальний порядок ідентифікації, верифікації та вивчення клієнтів, та окремі особливості його проведення у матеріалі «Особливості ідентифікації, верифікації та вивчення клієнтів».

 Наші фахівці оновлюють пакет документів із фінансового моніторингу, що актуальний станом на січень 2017 року за підсумками останніх змін. Вартість пакету документів становить 1800,00 гривень. Для передплатників газети, як і обіцяли, діє знижка, і вартість пакету становить лише 1440 грн.

 Якщо у Вас є запитання, зауваження та пропозиції щодо матеріалів у газеті, а також питання щодо практики здійснення фінансового моніторингу – надсилайте їх на нашу електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду і Ви обов’язково отримаєте відповіді у найближчих номерах нашого видання.

До зустрічі у серпні.

Василь КАЧЕРАЙ

Головний редактор

 

title-02-2013

 

ТОПОВІ ТЕМИ НОМЕРА:

ОСОБЛИВОСТІ ІДЕНТИФІКАЦІЇ, ВЕРИФІКАЦІЇ ТА ВИВЧЕННЯ КЛІЄНТІВ

 НОВАЦІЇ БАНКІВСЬКОГО ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ

 ПОРІВНЯЛЬНА ТАБЛИЦЯ ЗМІН І ДОПОВНЕНЬ ДО ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗДІЙСНЕННЯ БАНКАМИ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ, ЗАТВЕРДЖЕНОГО ПОСТАНОВОЮ ПРАВЛІННЯ НБУ ВІД 26.06.2015 № 417, ВНЕСЕНИХ ПОСТАНОВОЮ ПРАВЛІННЯ НБУ ВІД 25.05. 2017 № 42

 НОВИНИ ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ

 ІНФОРМУВАННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ДЕРЖФІНМОНІТОРИНГУ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2017 РОКУ

 
Новий номер №24 (VIІ частина)(208)/2017 від 29/04/2017р

Тема номеру: ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ 2017

 

 

 ЗВІТНІСТЬ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ

КРЕДИТНА СПІЛКА «МОНАСТИРИЩЕ-АГРО-КРЕДИТ»

ТОВ «ФК «УФЦ»

ТОВ «ФК «КАЛІПСО ФІНАНС»

ТОВ «КІМПІ»

ТОВ «ФК «ПРОПРІО»

ТОВ «ФК «АВІСТО»

ТОВ «ФК «ГРІНЕМ»

ТОВ «ФК «СІАГАЛ»

ТОВ «ФК «ТФК ФІНАНС»

ТОВ «ФК «ЮНІСТЕМ»

ТОВ «ФК «ЮНІОС»

ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЛОМБАРД «БЕРМАН І КОМПАНІЯ»

Якщо вас зацікавила звітність цих компаній, і ви б хотіли з нею ознайомитися - пропонуємо вам замовити цей номер журналу. Щоб отримати рахунок за журнал, заповніть та надішліть нам заяву в розділі "Передплата", або зв'яжіться з редакцією.

 
 
Банер